AUTO ZŁOM – ZŁOMOWANIE I SKUP POJAZDÓW – MAŁOPOLSKA

AUTO ZŁOM 24 - złomowanie i kasacja pojazdów, Śląsk i Małopolska. Bez wychodzenia z domu. Najlepsze ceny, darmowy transport, gotówka do ręki

AUTO ZŁOM - ZŁOMOWANIE I SKUP POJAZDÓW – MAŁOPOLSKA

509 720 190

AUTO ZŁOM 24 - NAJBLIŻEJ !

BEZPŁATNY DOJAZD!

NAJLEPSZE CENY
W REGIONIE

Nasz cennik ustalamy wg. cen złomu na giełdach, dzięki temu możemy zaproponować atrakcyjne ceny.

ODBIERAMY
WŁASNYM

TRANSPORTEM

Dojazd do Klienta oraz transport pojazdu gratis!

GOTÓWKA DO RĘKI

Płacimy gotówką
Wydajemy zaświadczenie
Minimum formalności

AUTO ZŁOM 24

ZŁOMOWANIE POJAZDÓW

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie złomowania pojazdów, zarówno samochodów osobowych, ciężarowych, jak i maszyn budowlanych oraz rolniczych. Interesują nas auta powypadkowe, używane, na części lub z przeznaczeniem na złom. Odbieramy własnym transportem. Bezpłatny dojazd do Klienta i transport!

Działamy na terenie:

Śląsk
Małopolska

AUTOZŁOM 24

AUTO RECYKLING

Recykling pojazdów jest obowiązkiem każdego właściciela czterech kółek a cele naszej działalności to skup pojazdów bezwypadkowych, powypadkowych, uszkodzonych w znacznym bądź mniejszym stopniu, jak i sprzedaż części z demontażu.

Oferujemy każdemu z naszych Klientów bezpłatny, własny transport oraz zaświadczenie o złomowaniu. Posiadamy najlepsze ceny na rynku skupu pojazdów. Najistotniejsza jest dla nas satysfakcja Klienta, staramy się dokonywać transakcji, które dla obu stron będą korzystne. Płacimy gotówką za każdy egzemplarz, biorąc pod uwagę jego realną wartość. Realizacji dokonujemy szybko, sprawnie i  profesjonalnie.

AUTOZŁOM 24

SKUP POJAZDÓW

Skupujemy pojazdy każdego rodzaju pojazdy, samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, maszyny budowlane oraz rolnicze, opierając się na rzetelnej i fachowej wycenie każdego modelu. Kasacja pojazdu jest dla każdego z Klientów szansą na uzyskanie gotówki, a im wcześniej podejmiemy takie kroki, nie pozwalając pojazdowi bezsensownie ulegać dalszemu korodowaniu, tym na większą gotówkę możemy liczyć. Auta powypadkowe wyceniamy indywidualnie.

USŁUGI DODATKOWE

AUTO LAWETA

Posiadamy flotę lawet oraz wykwalifikowanych kierowców, dzięki którym świadczymy takie usługi jak: Auto Hol, Auto Hol Tir, Transport samochodów, ciężarówek, maszyn rolniczych.

- AUTO LAWETA
- HOLOWANIE TIR
- TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH
- TRANSPORT WÓZKÓW WIDŁOWYCH
- USŁUGI KOPARKĄ